Jesse Barfield Authentic Jersey 

Hubení

Samotnou likvidaci vos je nejlepší provádět v odpoledních nebo večerních hodinách, kdy už nejsou příliš aktivní. Přesto se doporučuje pozvat odborníky a nepouštět se do hubení vos sami. Kromě jiného je třeba mít včelařský oblek, který dotyčné osoby ochrání, před bodavými útoky hmyzu. Odborná firma provede likvidaci vos rychle, obvykle během jedné návštěvy.

4649968229_f240d981bf_b

Nejdříve je nutné prohlédnout objekt a podle výskytu určit způsob likvidace vos a použití správného přípravku. Profesionálové si snadno poradí i s umístěním vosího hnízda. Stává se, že je nutné použít horolezeckých technik, aby bylo možné se k vosímu hnízdu přiblížit. Samotná likvidace vos je však rychlá. Obvykle se jedná o aplikaci dezinfekčního postřiku náletovým otvorem do hnízda. Tak se snadno vyhubí celá kolonie. Vosy přestanou létat přibližně dvanáct hodin po zásahu.

7717692790_6422311f7b_b

V provozovnách, jako jsou restaurace, kuchyně a podobná místa, se k hubení vos používají elektrické lapače nebo síta do oken. Odborná firma vám poradí, jak se zbavit vos na špatně přístupných místech. Nebo spíš ony vosy profesionálně zlikviduje.

Napsat komentář

Connor McGovern Jersey